Kariyer

Neden Kayalar Grup Şirketlerine Katılmalıyım?

Kayalar Holding olarak her daim yenilikçi ve kaliteye önem veren, çevreye ve topluma saygılı ve en önemlisi insani değerleri ön planda tutan bir temelin üzerinde hareket etmeye devam ediyoruz.  

Holding ve grup şirketlerimizde yer alan çalışanlarımız ise bu temelleri birbirine bağlayan en üstünde tutarak sıcak ve geleceğe emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.    

Kurumdan önce çalışanı ve insanı ön planda tuttuğumuz için, Holding çatımızda çalışan tüm çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için imkanları sağlamak ise hedeflerimizden sadece birisidir.  

İnsan Kaynakları Politikamız çerçevesinde Kayalar Holding ve iştiraları ekiplerinde yer alan çalışanlarımızın yüksek refah seviyesinde çalışması ve yaşaması konusunda desteklemeye devam ediyoruz.  

Kayalar’da Hayat

Kayalar Holding’de yaratıcılığınızı, merakınızı, cesaretinizi, hırsınızı ve bağlılığınızı ifade etmek için birçok fırsata sahip olacaksınız.   

Bu nitelikler kültürümüzün temellerini oluşturur ve işimizi yürütme şeklimizin temelini sağlamlaştırır.      

Projelerimizde özerkliğe ve sorumluluğa, tüm paydaşları dinleme ve danışma yeteneğine değer veren yönetim modelimize yerleştirilmiştir. Açık ve işbirliğine dayalı inovasyondaki eylemlerimize ve yarının zorlukları hakkında ileriye dönük düşüncemize rehberlik eder. 

Aramıza katılmak
ister misiniz?

Kayalar Holding grubunda yer almak için bize özgeçmişinizle birlikte yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.