Grup Şirketleri

Kayalar İnşaat Tic. San. A.Ş.

1952 yılında temelleri atılan ve bugüne kadar alanında büyük başarıları gerçekleştirmiş olan grubumuzun Lokomotif şirketidir. Bugüne kadar; 200’e yakın proje ve taahhüt işini başarı ile tamamlayarak İnşaat sektöründe haklı bir yer edinmiştir.
Halen devam eden İstanbul Topkapı Kent Müzesi, Kent içi Butik Konut Projeleri ve Kentsel Dönüşüm Projeleri ile ilgili faaliyetleri ise sürdürmektedir.

ENTEGRE POLİTİKASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Kapet İnş.Petrol San.Ve Tic. A.Ş.

Enerji ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren KAPET bünyesinde 2 adet akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Bununla birlikte Maltepe Küçükyalı semtinde kendi arsası üzerinde 14 adet Lüks Konut proje çalışmaları ise devam etmektedir.

Kayalar İnşaat Ve Turizm A.Ş.

Kayalar Holding bünyesinde Turizm sektöründeki yatırımları gerçekleştiren şirket olarak öne çıkmaktadır. Bu amaçla Muğla’nın Fethiye ilçesi Çalış mevkiinde bulunan toplam 46.000 m2 büyüklükteki arsaları üzerine Villa projeleri geliştirilerek Turizm sektörüne yatırımlar yapmaktadır. Ayrıca; yine Holding bünyesinde sahibi olduğumuz Aden Otel ‘in 2021 yılında yeniden inşa edilmek üzere projelendirme çalışmaları devam etmektedir.

Kaya-Tan İnş.Tic.Ve San A.Ş.

Kayalar Petrol San.Ve Tic. A.Ş.

Kuzuluk Maden Suyu İşletmesi A.Ş.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız ‘Kuzuluk’ markası ile uzun yıllar faaliyetine devam etmiştir ve maden suyu pazarında bir yer edinmiştir. Günümüzde teknolojik altyapısını güçlendirme planları yapan firmamız önümüzdeki dönemde pazarda yerini alacaktır.

Kaya Tur Turizm Ve Seyahat A.Ş.

Şerefiye Kaynak Suyu İşletmeleri A.Ş.

Aden Tenis Akademi

Yenilenen yüzüyle Aden Tenis Kulübü tekrardan sizlerle! Tenisi seven veya bu spora ilgi duyan herkesi tesisimizi görmeye ve sizlerle tanışmaya bekliyoruz. Aden Tenis Kulübü 1975 yılında kurulmuştur ve köklü bir geçmişe sahiptir. Her zaman vizyonumuz tenis severlere en iyi olanaklarda, sevdiği sporu yaparken kendilerini huzurlu hissedebilecekleri bir eğitim prensibi sağlamak olmuştur.

Spor yapmanın ayrıcalıklı halini Aden’de yaşayın! Doğayla iç içe modern ve huzurlu bir ortamda spor yapmanın ayrıcalığını sizlere sunuyoruz. Spordan sonra ne yapacağınız hakkında endişelenmeyin! Soyunma odalarımız spordan sonra bütün ihtiyaçlarınızı giderebilecek şekilde sizler için tasarlandı. Antrenmandan sonra Aden Tenis Kafe’de günün yorgunluğunu atıp, menümüzdeki birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerimizi deneyimleyebilirsiniz.